מלון תוקן - חדרים לפי שעה בתל אביב
NACUOT
Slide 1
Slide 2
Slide 3

ייעוץ

אם אתם נמנים על בעלי מלונות קטנים, מלוניות, צימרים, חדרי אירוח, חדרים לפי שעות קיימים בעלי נכסים, בעלי נכסים ומבנים המעוניינים להקים עסק בתחום השכרות חדרים לפי שעה מאפס…ממש משלב התכנון והייתכנות ועד שלב התפעול השוטף, אתם מוזמנים לפנות אליי!!!

שמי דימיטרי לווין ואני המייסד של מלון לוטוס האגדי בתל אביב! בשנותיי הרבות בתחום השכרת החדרים ועם הניסיון הרב שצברתי הקמתי לפני שנתיים את מתחם "לוטוס ספא" בפתח תקווה במיקום שהרים גבה להרבה מאד אנשים ובתוך זמן קצר הפכתי אותו לעסק מצליח וברמה הכי גבוה שיש בישראל!

הניסיון לימד אותי רבות על מה נכון לעשות וממה צריך להימנע, מה "עובד" ומה חסר תועלת!, צברתי שעות רבות של שיווק במדיה הדיגיטלית, בשלטי חוצות, שיתופי פעולה באמצעי התקשורת השונים ואף צולמתי לכתבה ב"אולפן שישי" שבה הצגתי את פניו החיוביות של תחום "השכרת החדרים לפי שעה"!

השירות אותו אני מציע היום לאותם אנשי עסקים שנמנים עם הקטיגוריות שהזכרתי למעלה הוא שינוי התפיסה, יצירה ובניית עסק מצליח שמייצר הכנסות נוספות והופך מהר מאד למנוע צמיחה כלכלי, בחינת הפעילות השוטפת של העסק, תחקיר על האזור והמתחרים הכנת תוכנית עסקית מפורטת הכוללת – תכנון העסק, לוגיסטיקה, עיצוב, ניהול ושיווק, הורדת עלויות ומיקסום רווחים.

פנו אליי לפגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.
עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
המשך בקניות
0
דילוג לתוכן