123

חדרים לפי שעה בכל שעה ביום

חדרים לפי שעה בכל שעה ביום

חדרים להשכרה לפי שעה ברחבי ישראל הם כבר מזמן לא תופעה חדשה וברובם תמצאו שירותים דומים לשירותים שתקבלו בבתי מלון סטנדרטיים. הייחודיות של מלונות המאפשרים חדרים לפי שעה היא שכשמה כן היא כלומר תוכלו לקבל את החדר למס. שעות מבלי להתחייב על יממה שלמה.
היתרון של הזמנת חדרים לפי שעה בתל אביב כפי שאנחנו מציעים במלון "טוקן" היא לקבל את כל השירותים שאתם מקבלים בבית מלון רק בהתאם לצרכים שלכם ולזמן הקצוב שאותו אתם מבקשים.כמובן שבתי מלון לפי שעה עדיין יבקשו מכם את המינימום של שהייה בת שעתיים לפחות ועליה תוכלו תמיד להוסיף שעות שהייה נוספות לפי הצורך.החופש הזה לקבל ולשלם רק על מה שאתם משתמשים מאפשר היום למלונות לפי שעה לספק לכם חדרים מרהיבים עם כל הפינוקים של בית מלון ולאפשר לכם לבחור בין מס. עיצובים או גדלים לנוחיותכם.

אחד היתרונות הכי משמעותיים של מלון לי שעה או חדרים להשכרה לפי שעה היא שאתם יכולים להזמין חדר בכל שעות היום ובאיזה שעה שתבחרו, אין הגבלה כפי שקיימת במלונות רגילים על כניסה ויציאה. תוכלו להזמין למשל חדר לפי שעה בראשון לציון או בתל אביב ולהזמין אותו לשעה 15:00 בצהריים או 17:00 אחרי צהריים דבר שאינו מתאפשר בשום מלון שלא נושא את הכותרת "מלון עם חדרים להשכרה לפי שעה"

יתרון נוסף הוא שאתם יכולים לבלות באיזור מסוים ולהחליט שאתם רוצים לסיים את הערב או הצהריים בבית מלון לכמה שעות, דבר שיתאפשר רק במלונות לפי שעה כמו שלנו "מלון טוקן" אותו תוכלו להזמין גם באמצע השבוע בשישי בלילה וגם באמצע הלילה.
חרוץ 10 תל אביב טל: 050-9796644 | הצהרת נגישות

חרוץ 10 תל אביב טל: 050-9796644 | הצהרת נגישות